top of page

relacje z WydarzeŃ

Kolejny finałowy koncert będący podsumowaniem sezonu kulturalnego 2023/ 2024 odbył się 19 czerwca 2024 w Sali Widowiskowej Domu Kultury Rakowiec. Na scenie wystąpili młodzi muzycy biorący udział w zajęciach „Klubu Muzycznej Karuzeli”.
Dzieci, ubrane w barwne stroje, z wielkim zaangażowaniem prezentowały swoje umiejętności, a każdy utwór był nagradzany gromkimi brawami.
Podczas koncertu można było usłyszeć stare hity z filmu pt. "Akademia Pana Kleksa".
Dzieci z „Klubu Muzycznej Karuzeli” pokazały, że muzyka jest dla nich nie tylko pasją, ale również sposobem na wyrażenie siebie.
Po zakończeniu koncertu wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami i drobnymi upominkami.

W dniu 14 czerwca 2024 w Sali Tanecznej Domu Kultury "Rakowiec" odbył się koncert uczniów pana Krzysztofa Dąbrowskiego pt. „Na klawiszach i na progach”, który był podsumowaniem sezonu 2023/2024. Sala wypełniła się dźwiękami utworów klasycznych i nowoczesnych. Młodzi muzycy zaprezentowali swoje umiejętności, a każde wykonanie spotkało się z aplauzem zgromadzonej publiczności, która w pełni doceniła trud włożony w przygotowanie tego wydarzenia. W trakcie koncertu pani Dyrektor DK Rakowiec Agnieszka Szołucha podziękowała wykonawcom wręczając im dyplomy oraz symboliczne upominki.

Zapraszamy do zapoznania się z relacją fotograficzną z Podsumowania Sezonu Kulturalnego 2023/2024, które odbyło się w Sali Widowiskowej Domu Kultury "Rakowiec" w dniu 7 czerwca 2024.
Na zdjęciach uczestniczki i uczestnicy zajęć muzycznych, tanecznych, baletowych i sportowych „Miraż”, „Muzyczna Karuzela, zajęć nauki gry na pianinie, "Active Soul", "Prima Balet", "Profil Dance" oraz "Jodan".

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z imprezy zorganizowanej z okazji Dnia Dziecka, która odbyła się w Domu Kultury Rakowiec w ostatnią niedzielę 26 maja 2024. Był to dzień pełen radości i uśmiechu dla najmłodszych. Można było skorzystać z wielu zapewnionych atrakcji takich jak, kula zorbingowa, fotobudka 360, strzelanie z łuku, zajęciach tanecznych, sportowych i innych czy wziąć udział w różnorakich warsztatach kreatywnych prowadzonych przez instruktorów DK "Rakowiec".
Dzień Dziecka był doskonałą okazją, aby spędzić czas na świeżym powietrzu i świetnie się bawić zwłaszcza, że pogoda została specjalnie na tę okazję zamówiona 😉

W ramach dnia dziecka w ostatnią niedzielę 26 maja 2024 w Sali Widowiskowej DK "Rakowiec" odbył się interaktywny spektakl dla dzieci inspirowany wierszem Jana Brzechwy pt. "Na straganie". Przedstawienie będące jednocześnie koncertem przyciągnęło bardzo liczną, najmłodszą publiczność. Muzycy związani z "Klubem Muzycznej Karuzeli" występujący na scenie angażowali małych widzów do wspólnej zabawy, śpiewu i gry na instrumentach. Sala była wypełniona śmiechem i radosnymi okrzykami, a rodzice z uśmiechem na twarzach obserwowali, jak ich pociechy biorą aktywny udział w przedstawieniu.
Wydarzenie było wspaniałą formą rozrywki, ale również cenną lekcją współpracy i kreatywności dla najmłodszych.
Zapraszamy na fotorelację.