top of page

relacje z WydarzeŃ

12 kwietnia 2024 w Sali Widowiskowej DK Rakowiec odbył się koncert poświęcony piosenkom zespołu The Beatles w nietypowych, akustycznych wersjach wykonany przez trio "Sustain".
Legendarne utwory zespołu The Beatles zabrzmiały w zupełnie nowym, intymnym wydaniu podczas tego magicznego akustycznego koncertu. Bardzo licznie zgromadzona publiczność była zachwycona możliwością usłyszenia swoich ulubionych piosenek w odświeżonej i wyjątkowej aranżacji. Atmosfera była niesamowita, a energia towarzysząca wykonaniu utworów sprawiła, że ten wieczór na długo pozostanie w pamięci.

Wszystko wokół zazieleniło się. Wiosna zawitała także do Sali Widowiskowej Domu Kultury Rakowiec. W dniu 5 kwietnia 2024 w "Koncercie Wiosennym" wzięli udział członkowie Zespołu Wokalnego Klubu Seniora "Miraż" oraz Uczestnicy Dziecięcych Warsztatów Wokalnych Muzyczna karuzela.
Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z tego wiosennego wydarzenia.

22 marca 2024 w Sali Widowiskowej DK Rakowiec odbył się wyjątkowy koncert będący nowatorskim połączeniem klasycznego brzmienia wiolonczeli z rytmami muzyki rozrywkowej. Wiolonczela, zwykle kojarzona z muzyką klasyczną, w takim wykonaniu nabiera zupełnie nowego, ciekawego charakteru, a koncert muzyki rozrywkowej na wiolonczeli to niezapomniane doświadczenie, które zaskoczyło i zabrało w bardzo ciekawą podróż muzyczną licznie zgromadzonych widzów.

Warsztaty świąteczne dla dzieci cieszą się wielką popularnością. W tym czasie wszyscy stajemy się bardziej kreatywni i chętni do tworzenia pięknych rzeczy. Na zajęciach , które odbyły się 17 marca 2024 w Sali Widowiskowej DK Rakowiec dzieci własnoręcznie stworzyły piękne kolorowe prace, które można podziwiać na zamieszczonych zdjęciach.

W dniu 10 marca 2024 w Domu Kultury Rakowiec odbyło się przedstawienie dla dzieci pt. "Gdy opera drzwi otwiera". Spektakl wywołał żywą reakcję wśród bardzo licznie zgromadzonych dzieci, ale także dorosłych widzów wprowadzając ich w ciekawy i zabawny sposób w świat opery.
Zapraszamy do zapoznania się z relacją fotograficzną z tego wydarzenia.

"Gatunek Matka" to przedstawienie Teatru Przyfabrycznego traktujące o matce, pokazujące ją w różnych okolicznościach życiowych, które mają wpływ na kształtowanie się jej charakteru i wrażliwości.
W dniu 8 marca 2024 w Sali Widowiskowej Domu Kultury Rakowiec odbył się ten poruszający spektakl.