top of page

relacje z WydarzeŃ

W dniu 16 maja 2023 podczas spotkania z autorem książki "Rakowiec dawniej i obecnie" p. Henrykiem Sienkiewiczem licznie zgromadzeni uczestnicy mieli okazję nie tylko do ciekawej dyskusji, ale także do otrzymania egzemplarza książki od samego autora.
W dniu 12 maja 2023, w „Galerii w Przedsionku” DK Rakowiec odbył się wernisaż wystawy malarstwa członków grup plastycznych „Gwasz” oraz „Impresja”.
W dniu 21 kwietnia w Sali Widowiskowej DK Rakowiec gościliśmy zespół "Kadar" przy, którego muzyce świetnie bawiła się zgromadzona publiczność.
14.04.2023 gościliśmy p. Joannę Mioduchowską i p. Krzysztofa Tkaczyka wspomaganych przez gitarzystę Kamila Rolloffa. Wykonali autorskie, piękne piosenki w balladowym i folkowym stylu, które wprowadziły wyjątkowy klimat.
Szantowy Koncert Wiosenny w wykonaniu Zespół Wokalnego „Miraż” Klubu Seniora, pod kierownictwem p. Łucji Dobrowolskiej i uczestników zajęć Muzycznej Karuzeli prowadzonych przez p. Sylwię Adamczuk odbył się w piątek 31.03.2023.
29 marca 2023 w Domu Kultury „Rakowiec” odbyło się spotkanie wielkanocne Związku Sybiraków Koło Warszawa Ochota w którym udział wzięli m.in. członkowie i przedstawiciele władz Związku Sybiraków, Szef Urzędu ds. Kombatantów i Osób Represjonowanych, władze dzielnicy Ochota, władze WSM „Rakowiec” oraz zaproszeni goście.
W niedzielę 26-go marca 2023 w Domu Kultury Rakowiec dzieci wzięły udział w warsztatach plastycznych.
Pojawiło się mnóstwo kurczaczków, jajek, zajączków i koszyczków.
24 marca 2023 odbyła się improwizowana sztuka teatru 1000 DEN pt. "Dekonstrukcja", która wprowadziła licznie zgromadzoną publiczność w świetny nastrój.
W piątek 17.03.2023 mieliśmy okazję gościć zespół "The Band 36.6", którego członkowie to muzycy pochodzenia ormiańskiego.
Były bisy i autografy, a przede wszystkim bardzo pozytywna atmosfera. :)